O Cybergeneracji

CyberGeneracja to młoda inicjatywa na kanwie nowego trendu związanego z nauką robotyki i programowania przez dzieci od jak najwcześniejszego etapu ich życia.

Za inicjatywą tą stoi ojciec - córki którą zainteresowały początkowo klocki Lego WeDo i możliwości ich programowania. Później kolejne aplikacje na tablet i gry bez użycia komputera. Sfrustrowany brakiem lokalnej oferty na rozwój dziecka w tym kierunku postanawia stworzyć autorską szkołę odpowiadającą na potrzeby dzieci, które potrzebują krótkich i efektownych projektów, a także wielu bodźców aby nie odczuć, że przyswajają wiedzę, bawiąc się. Tak powstaje CyberGeneracja.

Czym się wyróżniamy

Nie jesteśmy sieciówką, franczyzą, z ustalonymi z centrali zasadami i licencją/programem nauczania, gdzie wszystko skalkulowane jest na maksymalizację zysku dla franczyzobiorcy i minimalizację jego zaangażowania. Nie jesteśmy także placówką publiczną, dotowaną przez Państwo, lub miasto, a przez to nie jesteśmy skalkulowani na rok, dwa działalności, w której przypadkowa osoba zatrudniona na etat, bez zaangażowania uczy samych podstaw jak największą liczbę dzieci, nie gwarantując ciągłości rozwoju przez wiele lat z rzędu.

 

Jesteśmy prywatną firmą, z prywatnym kapitałem bez dotacji i dopłat, której zależy na jakości nauki, zadowolonych dzieciach i realnych poleceniach rodziców dla rozwoju szkoły.

Prowadzimy zajęcia cały rok szkolny stacjonarnie oraz zdalnie w oparciu o program dostosowany dla każdej z grup wiekowych od 6 do 14 lat. Każda grupa to nowe wyzwania i niepowtarzalne zadania oraz narzędzia edukacyjne dostosowane do wieku. Naukę więc można kontynuować wiele lat.

Nie skupiamy się tak jak inni tylko na klockach Lego, bądź jednym temacie, czy aplikacji. My wykorzystujemy kilkadziesiąt narzędzi i co miesiąc zmieniamy tematykę  zajęć, aby dzieci nieustannie chętnie inspirowały się nowymi technologiami, bawiły i uczyły w w tym samym czasie.

Tworzymy bardzo oblegane i chwalone warsztaty tematyczne dla chłopców i dziewczynek. Co tydzień umożliwiamy Państwa dzieciom niespotykanie ciekawe i innowacyjne spędzenie czasu który jest wspaniałą zabawą przez doświadczanie i własne projekty. Organizujemy także zajęcia w wakacje i ferie zimowe aby dzieci mogły rozwijać swoje pasje także w czasie wolnym od szkoły.

Dane firmy i numer konta:

CyberGeneracja

ul. Kopernika 4

16-300 Augustów

nr konta: 47 1090 2789 0000 0001 4407 5172

  • Facebook CyberGeneracja

Polub nas na

Facebooku

Cybergeneracja jest partnerem

i autorem artykułów w magazynie o programowaniu:

© 2020 by CyberGeneracja. Proudly created with Wix.com

Programownie dla dzieci.png

ul. Kopernika 4

16-300 Augustów