20.02_edited.jpg

Dojrzała podstawówka

GENERACJA 9-10

Poznaj najlepiej dopasowane zajęcia do wieku Twojego dziecka

Tu otwierają się wszystkie drzwi

Dzieci w wieku 9-10 lat to genialny wiek, dzieci są mega chłonne, rozumne i bystre. Opanowały już trudną sztukę siedzenia na lekcjach, uważania i słuchania. Dzięki temu pilnie słuchają i dużo więcej rozumieją na lekcjach programowania.  Potrafią już płynnie czytać, oraz precyzyjnie operować komputerem i myszką. Logika i kombinowanie jest na bardzo wysokim poziomie. Nie zrażają się tak szybko błędami, chętnie eksperymentują i wychodzą poza utarte schematy.

Dostępne zajęcia i kursy online dla Twojego dziecka

 

GRAFIKA 3D

KURS ONLINE

Zajęcia zdalne dla dzieci w wieku 7-10 lat z całej Polski. Wykupujesz roczny dostęp do lekcji wideo aby Twoje dziecko uczyło się wtedy gdy ma na to czas. 

#CYBERWEDO

LEKCJE STACJONARNE

Zajęcia stacjonarne dla dzieci z Augustowa.  Na cotygodniowych spotkaniach 7-10 latki budują co tydzień nowe projekty z klocków Lego Wedo i je programują.

ROBOTYKA LEGO

KURS ONLINE

Zajęcia zdalne dla dzieci w wieku 6-9 lat z całej Polski. Wykupujesz roczny dostęp do lekcji wideo aby Twoje dziecko uczyło się wtedy gdy ma na to czas. 

#CYBERORANGE

LEKCJE STACJONARNE

Zajęcia stacjonarne dla dzieci z Augustowa.  Na cotygodniowych spotkaniach 9-10 latków poznają co miesiąc nowe aplikacje, roboty, gry i formy nauki programowania.

  • Facebook CyberGeneracja

Polub nas na

Facebooku

Cybergeneracja jest partnerem

i autorem artykułów w magazynie o programowaniu:

© 2020 by CyberGeneracja. Proudly created with Wix.com

Programownie dla dzieci.png

ul. Kopernika 4

16-300 Augustów